Menu

Tüm Haberler

Haber
DOMOTEX Fuarı: 12. - 15.01.18
Haber
Confetti lojistiğin devlerinden hizmet alıyor
Confetti, ürettiği duvardan duvara proje halılarıyla 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapıyor.
Haber
Mekana özel proje halıları Confetti’den
Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla mimarlara profesyonel çözümler sunuyor.
Haber
Bebeklerin Hassas Cildine Özel Halı Confetti’den
Çocukların kişisel gelişimleri için hem eğlenceli hem eğitici halılar tasarlayan Confetti, yeni doğan bebeklere özel sağlıklı ve kullanışlı bebek halıları sunuyor.
Haber
Çelebizade, Avrupa Ülkelerinin Camilerini Kaplayacak
Halı sektöründe Türkiye’de ilklere öncülük eden Confetti, bu kez de “Çelebizade” markası ile yurtdışını yakın markaja alıyor.
Haber
Confetti Halı, Çim Halı Üretimine Odaklandı
Confetti Halı olarak, 1994 yılında banyo halısı üretimi ile ticari hayatına başlayan ve 2013 yılında başladığı duvardan duvara halı projesiyle dikkat çeken Confetti, "çim halı" üretimi yapmaya hazırlanıyor.
Haber
Confetti'den 40'dan fazla ülkeye ihracat
1994 yılında banyo halısı üretimi ile ticari hayatına başlayan Confetti Halı, 2007 yılında yolluk ve parça halı üretimi ile faaliyetlerini sürdürüyor.
Tüm Haberler
Halı, Banyo Halısı, Salon Halısı, Çocuk Halısı, Otel Halısı ve daha bir çok çeşiti ile hizmet vermektedir. Confetti Halı 1994'de kurmuş olduğu fabrika ile halı üretimine başlamıştır. Halı üretim faaliyetlerinden almış olduğu olumlu geri bildirimler sonucu halı haricinde banyo perdesini de ürün grubuna dahil etmiştir. Confetti Halı dünya çapında tercih edilir duruma gelmiştir. 2005 yılında İstanbul İkitelli’deki tesislerinin bir bölümünde Banyo Halı 'sı, bir bölümünde Dekoratif Halı üretip, her geçen gün kapasitesini arttırdı.